Lestijden

Do 19:00-20:00 Basis technieken
Do 20:00-21:30 Gevorderde technieken
Zo 09:30-11:00 Vrije training
     

Locatie

Donderdag
Sportschool Bushido
Grote Brugse Grintweg 44
4005 AJ Tiel‎
T: 06-29 386 035 (Jiu-Jitsu)
T: 06-53 590 373 (Jiu-Jitsu)

 

Zondag
Sportschool Bushido
Grote Brugse Grintweg 44
4005 AJ Tiel‎
T: 06-29 386 035 (Jiu-Jitsu)
T: 06-53 590 373 (Jiu-Jitsu)

 

 

logo_sportschool_bushido

Examens

5e Kyu (gele band)

Ilse Hermsen (02-03-2006), Bas Ruygrok (06-04-2006), Collin Fransen (02-05-2006), Joris Bax (17-04-2008), Freek de Groen (17-04-2008), Tamara de Vries (17-02-2011), Wout van Rijswijk (23-06-2011), Daniël Reuver (25-08-2011), Anouk Uiterwaal, (10-10-2011), Kimberley Uiterwaal (10-10-2011), Erik de Wit(1-7-2012), Mendel Niehof (17-12-2012), Gregory Bekkers (27-12-2012), Alba van Toorn (10-06-2013), Chey Brouwer (08-07-2013), Indy Knollenburg (08-07-2013), Hilde Kingma (13-2-2014), Marco Luten (14-07-2014), Anne-Rose van Maren (14-07-2014), Tahsincan Bilir (14-07-2014), Adrie Meegdes (28-08-2014), Peter van den Brenk (14-07-2016), David Elzinga (11-05-2017), Joop van der Pol (22-06-2017)

   
   

4e Kyu (oranje band)

Hans van der Oever (14-06-2002), Karel de Hoop (09-02-2003), Twai Pham (03-07-2003), Patrick van Eerden (26-08-2003), Fabian van Verseveld (18-12-2003), Danny Briene (06-06-2006), Bram Sluiter (05-10-2006), Laurens-Jan Roos (08-11-2007), Angelique Eijkhout (03-06-2010) Frank Kasenda (18-10-2010), André Damian (16-12-2010), Femke de Wijs (28-04-2011), Teus Sloot (30-06-2011), Dylan Ariëns (30-06-2011), Gert-Jan van der Wal (19-12-2011), Nico Vervat (08-07-2013), Yesse Grandia (21-07-2013), Jurre Grandia (21-07-2013), Cas Vieleers (14-07-2014), Dylan van Herrewaarden (14-07-2014), Meindert Wenting (02-07-2013), Tommy Loen (02-07-2015), Corné van der Heijden (09-02-2017),

   

3e Kyu (groene band)

Vicky Wesseling  (10-01-2006), Gijbert van Assenbergh (05-12-2006), Emile van Rooijen (12-12-2006), Ronald Groenhof (19-02-2009), Martin Drost (01-07-2010), Celine de Wijs (26-06-2011), Hendry van Ledden (30-06-2011), Patrick de Kruijf (19-12-2011)Lance van Maren (09-07-2015), Joris de Haas (09-07-2015), Nina de Haas (09-07-2015)

   

2e Kyu (blauwe band)

Zoerab Karsiman (23-12-2001), Edo Huisman (25-01-2002), Bas van Heiningen (20-04-2004), Gerard Woutersen (18-12-2003), Lars Leenders (06-12-2012), Carmen Kars (20-06-2013),  Siobhán Maguire (22-09-2016), Kamil Kieras (08-12-2016), Katarzyna Kieras (08-12-2016), Johan Vos (08-12-2016)

   

1e Kyu (bruine band)

Marjan Sloot (19-11-1999), Franka Tros (09-06-2002), Harry Lelyveld (09-06-2002), Beanca Simon (22-11-2002), John Visser (16-02-2003), Peter Pals (02-03-2003), Inge Schouwenaars (28-09-2003), Bert Houweling (14-11-2006), Joost Kok (09-07-2015), André van Meeteren (08-12-2016), Thijs van Loo (08-12-2016)

   

1e Dan (zwarte band) 

Marius de Vree (11-12-1999), Mark de Heer (24-06-2000), Michel van Elk (17-11-2001), Michel Bouwhuis (30-11-2002), Margarita Telaku (30-11-2002), Peter Blommendaal (17-05-2003), Theo Maks (06-12-2003), Kim Bastiaanssen (23-06-2012), Jos van Soest (24-11-2012), Sladjana Salaj (24-11-2012)

   

2e Dan (zwarte band)

Lennard van den Bandt (15-05-2004), Tim Hemel (12-12-2004), Gerto van Voorthuizen (26-11-2006), Volkert Greveling (28-05-2011), Henk Drost (17-12-2016)

   
3e Dan (zwarte band) René de Wijs (03-05-2003), Dexter Fredriks (22-06-2013)
   
4e Dan (zwarte band)  Arjen van Toorn (18-06-2016)
   
5e Dan (zwarte band)  

Copyright © 2014. All Rights Reserved.